פוסט ביקורת מוצרים מורחב – על הסכין #43

מה יותר שווה מפוסט שכולו גליטרים, הברקות, שימרים ושאר ירקות מנצנצים להרמת המורל ומצב הרוח?
זהו, שאין שווה יותר.
פוסט מסנוור עיניים לפניכם, ראו הוזהרתם!

"כל הכתוב לעיל מבוסס על חוות דעתי האישית בלבד-אין בו משום פרסומת סמוייה, המלצה צרכנית גורפת או השמצה כלשהי. *חלק הארי של המוצרים הנדגמים נשלח אלי מטעם החברות עצמן (במקרים כאלו וגם במקרים בהם המוצר נרכש על ידי במחיר מלא, יצויין הדבר בפוסט-למען הגילוי הנאות). אף על פי כן, אני מתחייבת לעשות כמיטב יכולתי ולתת חוות דעת מקצועית ומשוללת דעות קדומות עד כמה שניתן, על מנת לאפשר לכם לגבש החלטה אישית לגבי טיב וכדאיות המוצרים. *מוצרי האיפור נבחנים ע"פ מדדים כלליים וקבועים: צורת האריזה ואסתטיות המוצר; נוחות השימוש; רמת המחיר; עמידות המוצר; ריכוז הפיגמנט (color pay-off) וכן הפן המוסרי של ניסויים בבע"ח, עם כל המשתמע מכך. *בשל התגליות אותן גיליתי לאחרונה בנושא הניסויים בבע”ח, מורכבות העניין ופתלתלותו אני מייעצות לכל קוראי לקרוא בעיון את הטור שכתבתי בנושא, ולהסיק את מסקנותיהם האישיות. אני אישית נשענת על PETA כמקור מהימן עד כמה שניתן לדעת".

GlamGlow Gravity Mud Glitter Mask – מסכת נצנצים מתקלפת של גלאם-גלואו

עובדה ידועה היא שחיית האלטר אגו שלי היא כמובן עורב.
כל מוצר מנצנץ, מבריק, מחזיר אור או מצועצע אני דורשת ללשכתי במיידי.
את המסיכה המדוברת רכשתי בזמנו בנסיעה שלי לכרתים, עת ביקרתי באחד מסניפי ספורה המופלאים שלהם.
על אף שהמותג כבר עשה עליה, והמסכה הזו היתה מתוכננת אף היא להגיע (בשבוע שעבר גונב לאוזני כי היא לא עברה את מבדקי משרד הבריאות המהולל שלנו, ולכן לא תאושר למכירה בארץ), לא יכולתי להתגבר על החזירות ורכשתי אותה במיידי.
למי שמכירה את מסכות המותג – מדובר למעשה בוורסיה נוספת של הגרביטי מאד הידוע והמתקלף שלהם, רק כזו שמלאה בהמון נצנצים, שזו פשוט חדווה לעיניים ולנפש.
היא מגיעה עם מברשת הנחה סינתטית קטנה וחמודה והשימוש בה פשוט למדי – טובלים את המברשת בחומר, מורחים שכבה דקיקה על עור הפנים, מחכים כרבע שעה לייבוש מלא ומקלפים בהנאה. תחושת צריבה קלה שחולפת מעצמה, בשל החומר הפעיל, היא נורמלית לחלוטין וכל זמן שהיא נעלמת בזמן סביר, אין מה להילחץ.

אז המסכה מהממת – מותירה את העור בתחושת נקיון כייפית חלקלקה, הנראות שלה על הפנים יפהפיה וכיף גדול להסיר אותה.
הבעיה מתחילה כשגולשים בטעות לאזורי קו השיער והגבות, כך גיליתי לחרדתי, כי משם מיאנו הנצנצים בעקשנות לרדת – גם אחרי התערבות של מגבונים ומסיר איפור. פאלטה פחות נחמדה, במיוחד אם את מתכננת סרטון איפור לאחר מכן (כמו שתראו באזור הצוואר שלי בסרטון כאן למטה…).
צעצוע כייפי למדי, מינוס עניין הנצנצים הסרבנים.
לצערי ניתן להשיג אותה רק בחו"ל לאור מה שכתבתי למעלה, במחיר לא זול בכלל של 50 יורו למיכל המכיל 50 מ"ל.

 

Hyper Real Foundation – שימר נוזלי של מאק – קולקציית Supreme Beam

אני מודה ששנים לא התרגשתי ככה מהנפקה חוזרת של מוצר.
לפני שנים, כשעבדתי בחברת 'מאק', סדרת המייקאפים של ה'הייפר ריל' היתה הסדרה המועדפת עלי. המייקאפים דאז היו מבוססי סיליקון: סדרת ה-NC היתה בעלת גימור שימרי מוזהב, וסדרת ה-NW היתה בעלת גימור שימרי ורדרד. בנוסף לסדרה הזו ניתן בזמנו היה להשיג בסדרת ה'פרו' בלבד גם פודרות תואמות וכן שימרים נוזליים בעלי תתי-גוונים שונים.
הסדרה כולה יצאה מהמגוון לפני שנים, לצערי, ומסתבר שלצער חובבי ההייפר ריל ברחבי העולם. אפעס, כמו כל מהלך שיווקי חכם, השכילו לעשות בחברה סוג של רי-סטוקינג ןרי-ברנדינג לליין. אמנם לא סדרת מייקאפים שלמה (וחבל שכך. אהמ…) אבל הנפקה מחודשת של ארבעה גווני שימרים נוזליים בתתי-גוון שונים לשימוש מעל או מתחת למייקאפ. כחובבת סגולים ידועה, בחרתי להתנסות בגוון הסגלגל, בשם "Violet FX".

ארבעת המייקאפים, שהונפקו מחדש כחלק מקולקציית "סופרים בים" מגיעים בבקבוק מזכוכית חלבית בעל פיה בעלת פקק מתברג מוברגת (ניתן גם להלביש עליה משאבה ייעודית הנמכרת בנפרד). הוא נוזלי מאד ומגיע, כאמור, במנעד של ארבעה גווני גימור.
אני התנסתי בו מתחת למייקאפ, אבל ניתן גם להניח אותו כשימר מעל המייקאפ. להנחה מייטבית אני ממליצה פיזור במקומות אסטרטגיים על גבי העור והטמעתם ביחד לכדי אזור פנים שלם עם ספוגית לחה או מברשת דחוסה. הלוק המתקבל אינו משתמע לשתי פנים, גם לאחר הנחת מייקאפ נוזלי בגימור של עד בינוני, העור נותר זוהר ומואר, עם תת גוון אולטרה סגול יפהפה. לא משהו צעקני שמיד שמים אליו לב, אלא משהו שניתן לראות רק בזויות מסויימות של הפנים.
לחלוטין ההולי-גרייל הנוכחי שלי ואני מקפידה להשתמש בו כמעט בכל איפור פנים שאני עושה.
149ש"ח שלא בעת הנחת מאפר אופציונלית, למוצר המכיל 30ml.
להשיג בחנויות הרשת ובאתר המקוון.

 

Foundation Brush, Hello Happiness collection – מברשת להנחת מייקאפ של Essence

מברשת המייקאפ המתוקה הזו קרצה לי כל כך מדוכן החברה שבסופרפארם, שלא עמדתי בפיתוי ורכשתי אותה במיידי.
המברשת עצמה היא חלק מקולקציית הקיץ ששמה "Hello Happiness" (והיא גם נראית כך, שמחה ועליזה).
המברשת בעלת ידית פלסטיק עבה ויציבה שבקצהה מעין קבוקית מעוגלת ראש העשויה מסיבים סינתטיים צפופים מאד המתפקדים בעת המשיחה כמקשה אחת.

ששתי במיידי להשתמש בה כשהנחתי את אחד המייקאפים הנוזליים החביבים עלי ואני שמחה לבשר שהיא לגמרי מתפקדת בגאון מרשים. ההנחה איתה קלה ונוחה, בשל הידית הארוכה יחסית ובתנועות סיבוביות החומר נטמע על העור במהירות וללא סימנים ובצ'יק ניתן להגיע איתה לכיסוי יפה של המייקאפ על אזור הפנים (טיפ קטן, במידה ונשארים לכם סימני מריחה יש מצב שאתם מניחים כמות חומר גדולה מדי של מייקאפ בכל פעם, כך שלוקח לו זמן להספג אל העור באופן נאות).
21 ₪ מהמוצדקים ביותר שהוצאתי אי פעם!
להשיג בלעדית בכל סניפי הסופר-פארם בפרישה ארצית, או באתר המקוון.

 

 

שימרים בשיתוף עם ניקי טיוטוריאלז – OFRA

מדובר ככל הנראה באחד משיתופי הפעולה היותר מוצלחים של היו-טיוברית המובילה עם חברת OFRA.
הבאז שנוצר ברשת לקראת הנפקת השימרים האלה היה היסטרי במיוחד, לדעתי לאור הגוונים הייחודיים שקשה יותר למצוא כמותם אצל חברות אחרות.
את שני השימרים קיבלתי להתנסות לקראת מיזם "גשם של שת"פים" בקבוצת "מכורי איפור אנונימים" אותה אני מנהלת, ואת הפעילות עצמה תוכלו לראות כאן.
מדובר כאמור בשני שימרים בעלי תתי-גוון דואו-כרומי: האחד 'Cloud 9', בעל גימור כתמתם-ורדרד, והשני 'Space Baby' בעל גימור ירקרק-כחלחל.

הם מגיעים במארזים הממותגים והחדשים של החברה – ריבועיים, מפלסטיק לבן הנסגרים בלחיצת מגנט, כשהשימר עצמו נראה כעיגול מחורץ (או בעגה הרווחת – 'שימר פיצה'). המשיחה על הפנים רכה כחמאה, רוויית הפיגמנט (כמו תמיד אצלם) – לא פחות ממושלמת ותתי הגוון בולטים למדי על עור הפנים (במיוחד הכחלחל), כפי שתראו פה בתמונות למטה. לא בכדי התעופה עליהם היתה גבוהה מתמיד הפעם.
מוצר חובה לטעמי בתיק האיפור של כל מאפרת או מכורת איפור שרוצה להצדיק את טעמה המשובח.
הוסיפו לכך את העובדה כי עופרה היא חברה שאיננה מנסה על בע"ח וקיבלתם מוצר לא פחות ממושלם!
סופרב-סופרב-סופרב!!!
150 ש"ח שלא בעת הנחות מותג תכופות/הנחת מאפר אופציונלית.
להשיג אצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ, באתר החברה הישראלי או באתר GUILTY.
***
זהו אהובים שלי, עד כאן להיום -מבטיחה לנצנץ לכם עם מלא מוצרים חדשים בקרוב…
וכך, בנוהל, הגיבו לי – פה למטה,
בואו לעמוד המקצועי שלי או עקבו אחרי באינסטוש!
ומי שממש מתעקש, זה המייל שלי:
yaelmakeup09@gmail.com

כתיבת תגובה