פוסט ביקורת מוצרים מורחב – על הסכין #44

 

אז מה אם החורף אצלנו עדיין לא ממש 'חורף'? יש מלא קולקציות איפור חדשות. בואו להתעדכן…

"כל הכתוב לעיל מבוסס על חוות דעתי האישית בלבד-אין בו משום פרסומת סמוייה, המלצה צרכנית גורפת או השמצה כלשהי. *חלק הארי של המוצרים הנדגמים נשלח אלי מטעם החברות עצמן (במקרים כאלו וגם במקרים בהם המוצר נרכש על ידי במחיר מלא, יצויין הדבר בפוסט-למען הגילוי הנאות). אף על פי כן, אני מתחייבת לעשות כמיטב יכולתי ולתת חוות דעת מקצועית ומשוללת דעות קדומות עד כמה שניתן, על מנת לאפשר לכם לגבש החלטה אישית לגבי טיב וכדאיות המוצרים. *מוצרי האיפור נבחנים ע"פ מדדים כלליים וקבועים: צורת האריזה ואסתטיות המוצר; נוחות השימוש; רמת המחיר; עמידות המוצר; ריכוז הפיגמנט (color pay-off) וכן הפן המוסרי של ניסויים בבע"ח, עם כל המשתמע מכך. *בשל התגליות אותן גיליתי לאחרונה בנושא הניסויים בבע”ח, מורכבות העניין ופתלתלותו אני מייעצות לכל קוראי לקרוא בעיון את הטור שכתבתי בנושא, ולהסיק את מסקנותיהם האישיות. אני אישית נשענת על PETA כמקור מהימן עד כמה שניתן לדעת".

Ultimate Shadow Palette – Brights, פלטת צלליות של NYX

הורסת. על אמת!

כל כך הרבה באז היה ברשת על הפלטה הזו, שהייתי חייבת לוודא הכצעקתה. רכשתי אותה מאתר 'Dolls Kill' המופלא, עליו כבר כתבתי בהרחבה כאן.
הפלטה מרובעת, בעלת 16 צלליות בצבעי יסוד עזים, בדיוק כמו שאני מחבבת להפליא – מרביתן בגימור מאט, חלקן בגימור פרוסט. את הבסיס ללוק שתראו פה, יצרתי מקונסילר בהיר מאד, על מנת למקסם את רוויית הפיגמנט המתקבלת. עם חלקן עבדתי בהנחה, ועם חלקן עבדתי בתנועות טשטוש. מצאתי הבדלים קלים בין אלה שהשתמשתי מבחינת רוויית הפיגמנט – המאטים, שהם תמיד גימורים בעייתיים יותר – קצת פחות רוויים ויש צורך לחזור עליהם כמה וכמה פעמים, במיוחד בתנועות הנחה. הפרוסטיות היו מצוינות, במיוחד בגווני האדום-ורוד-כתום.
הדאון-סייד היחיד שיש לפלטה הזו, הוא הכתמה מסיבית של אזור העיניים, באזורי הפיגמנטים האדומים, משהו שלקח לו מעל 24 שעות להיעלם לגמרי.
בגדול – אם נשקלל את כל הפרמטרים כאן, ונוסיף את העובדה המשמחת כי החברה איננה מבצעת ניסויים בבעלי חיים – תקבלו יופי של תמורה עבור הכסף ששילמתם.
לגמרי נשארת אצלי באהבה!
כ-15$ לפלטה המכילה 16 צלליות של 0.83g כ"א.

Plumping Lip Crème שפתון נוזלי לאפקט ניפוח השפתיים, רבלון

10 גוונים בחו"ל – 8 בארץ

חבילת היח"צ של הגלוסים הללו הגיעה עם שפתיי בריכה מתנפחות בגודל עצום שגרמה לנו לגעות בצחוק. ללא ספק אחלה קונספט למשוך תשומת לב למוצר האמור ליצור אפקט 'עיבוי וניפוח' של השפתיים. שאפו!
קשת הגוונים יפהפיה ומכילה 8 במספר – בעיקר ניודים וגם כמה גוונים כהים יותר.
המוצר עצמו מגיע בשפופרת קוקטית ומאורכת עם פיה אלכסונית ומחוררת ממנה יוצא החומר בלחיצה קטנה. כל שפופרת צבועה בגוון של השפתון אותו היא מכילה.
בחרתי להתנסות בגוון הבורדו ששמו  #545 Rich Bordeaux.
ראשית, קיימת תחושה קרירה של קינמון או מנטה (האופייניים מאד לשפתונים מהסוג הזה) – שמטרתם להמריץ את זרימת כלי הדם לשפתיים ולגרום כך לאפקט ה'מנפח'. אני בכוונה כותבת את זה במרכאות, כי תכלס, זה לא באמת עושה משהו מהותי. הפיגמנט שקפקף למחצה, ואיננו מכסה את השפתיים במלואו (בתמונה, זו של הלוק עם הצלליות של NYX, פה למעלה – הנחתי מתחתיו ועל כל השפה עפרון שפתיים בצבע תואם). גם אל הדביקות שלו על השפתיים פחות התחברתי ולאחר מספר דקות היא הציקה לי עד כדי כך שפשוט נאלצתי להסיר אותו. יש מצב שאני פשוט רגילה לשפתוני מאט, ושכחתי את התחושה הגלוסית על השפתיים. גם אפקט מנפח, כאמור, לא ממש נצפה – אבל גם לא ציפיתי לכזה. מנסיוני, אף שפתון לא ממש עושה את זה בצורה הנראית לעין.
חובבות המראה הרטוב והגלוסי יאהבו אולי– אני, פחות התחברתי למוצר.
בבוטום ליין – מוצר חמוד ותו לא, לא חידוש של ממש בשום אספקט.

גוון סטפאני אלילה, אבל זה לא מספיק…

בכלל, היה נחמד לתחושתי אם רבלון היו מגלים קצת יותר חיבור קריאייטיבי למה שקורה בשוק מוצרי האיפור של היום. יש כל כך הרבה טקסטורות וגימורים חדשים, ועושה רושם שהם תקועים קונספטואלית בשנות התשעים. פרזנטוריות טרנדיות זה קולי לאללה (ואני אישית חולה על גוון סטפאני ההורסת), אבל הגיע הזמן לניעור רציני של מחלקת פיתוח המוצרים שלהם.
כ-35 ₪ למוצר המכיל 7.1g.
להשיג ברשתות הפארם בפריסה ארצית ואצל הזכיינים המורשים.

 

 

 

 

Lash Hunter Mascara – מסקרה מעבה של חברת קרליין

הבייבי החדשה של קרליין – עושה את העבודה

כמישהי שתמיד מחפשת אחרי ה-מסקרה החדשה שתצליח אולי לעשות משהו לריסים שלה, אימצתי באהבה לחיקי את משלוח היח"צ של הבייבי החדשה של קרליין. לאחר האכזבה שלי מוורסיות ה-bold למיניהן, לא תליתי תקוות וציפיות גדולות במוצר, ולכן שמחתי מאד להתבדות.
המסקרה מגיעה במיכל גלילי ושחור עם דפוס כוכבים עליו בלבן. המברשת הסיליקונית היא בצורת סיגר, כשבקצה שלה כדורון קיפודי. ההנחה קלילה ונעימה מאד על הריסים. אהבתי את העובדה כי אין עודף חומר בלתי נסבל שצריך להתעסק איתו, ואף על פי כן, גם במשיחות שניה ושלישית (להגברת האימפקט) – לא נוצר עיבוי עכבישי-לא אסתטי. נדמה כמעט כי החומר הוא אלסטי או סיליקוני בהרכבו ולכן מעבה באופן שווה את שיער הריסים מהשורש ועד לקצה. בדיוק מהסיבה הזו גם ההפרדה הנוצרת נעימה לעין ואף נצפה עיגול-מה (שאצלי כמעט ולא קורה).
ה-עובדה שהכריעה את הכף לטובתה היתה כי במבחן העמידות היא לא נמרחה לי מתחת לעיניים, גם אחרי יום ארוך של התרוצצויות בחוץ עם איפור מלא, וכך זכתה לאהדתי המלאה באופן טוטאלי.
אה כן, ואתם זוכרים כי קרליין אינם מבצעים ניסויים בבעלי חיים, נכון?
יופי של מוצר חדש, במחיר שווה לכל כיס.
נכנסה באוטומט לקבוצת מוצרי הבסיס היומיומיים שלי.
60 ₪ למוצר. לא מצויין על גבי המיכל מה תכולתו.
להשיג ברשתות הפארמים בתפוצה ארצית או באתר החברה.

Studio Fix 24 Hours Smooth Wear Concealer – קונסילר עמיד, מאק

24 שעות? אולי…

את צעקות ההשתאות שלי, עת קיבלתי את מארז היח"צ העצום המכיל את מגוון כל 23 הקונסילרים של הליין, שתי פלטות של הצללות ומברשת קונסילר חדשה – אפשר היה לשמוע למרחוק.
מאק מצטיינים, פעם אחרי פעם, באפקט ה'בום' לפנים, בכל השקת קולקציה גדולה ומושקעת של מוצר חדש הנכנס לליין.
גם פה, הייתי סקפטית. כמישהי שמשועבדת מזה שנים לקונסילר הפרו-לונגוור שלהם, ולעיתים מאד רחוקות מחליפה אותו לתקופה במוצר אחר – אני מודה כי טרם מצאתי לו קונקורנציה ראויה.
אז, הנה. עכשיו מצאתי.
הקונסילר החדש מגיע במיכל כשל גלוס, עם אפליקטור ספוגיתי והכיתוב עליו גדול ובלבן (זה המקום לציין גם שלא ממש התחברתי לעיצוב של הפונטים על הקונסילר, לא מזוהה עם המותג ונראה קצת צ'יפי לטעמי. אבל זה בערך החסרון היחיד שמצאתי בו, אז למי אכפת?).

החומר עצמו רך כחמאה ובניגוד לפרו-לונגוור – איננו מרגיש עבה על העור, ונטמע אליו במהירות ללא צורך בעיבוד יוצא דופן. הכיסוי שלו מלא לחלוטין ולא השתמשתי כלל בקורקטור תחתיו. האמת היא שאין לי מושג מה קורה אחרי 24 שעות, אבל הוא בהחלט שרד יום שלם וארוך של איפור, מבלי להכנס לקמטוטי העיניים העדינים, מבלי להראות קייקי (מה שלעיתים כן עלול לקרות לפרו-לונגוור בסיטואציות מסויימות) ומבלי להתחמצן כלל במהלך כל היום.

קשת הגוונים הפסיכית שלו מאפשרת לו לשמש אתכם גם במקרה של הצללות והבהרות (כמו שתראו פה בוידאו שצירפתי לכם), רק יש לשים לב לכמויות שמניחים כיוון שרווית הפיגמנט שלו פסיכית לחלוטין עבור כמויות חומר זעירות של ממש.
הפייבוריט החדש שלי, ביי פאר!
115 ₪ שלא בעת הנחת מאפר אופציונאלית, להשיג בחנויות המותג ובאתר החברה הישראלי.

Ultimate Anti-Age Eye Treatment, קרם עיניים טיפולי, חברת PROMISE

אחד המוצלחים שהתנסתי בהם

אני לא מרבה לכתוב כאן על מוצרי טיפוח מכמה סיבות:
1. אני מאפרת בהכשרה שלי. מן הסתם מעניינים אותי יותר מוצרי צבע ואיפור פרופר.
2. לוקח הרבה יותר זמן לסקור מוצרי טיפוח, על מנת לרשום חוו"ד מהימנה לגביהם והיח"צ בד"כ חסר סבלנות לגבי הסיקור. מכיוון שאני לא עושה 'סיקור לשם סיקור', וחשוב לי באמת להתנסות במוצר, אני מוותרת מראש כמעט תמיד על השילוחים האלה.
3. קשה מאד להראות את האימפקט של מוצרי הטיפוח בצילום. זה לא איפור שרואים מיידית שינוי מהותי.
על אף כל זאת, כשקיבלתי את החבילה הזו מהיח"צ החלטתי להתנסות, כי קרם עיניים זה משהו שאני תמיד-תמיד זקוקה לו.
המוצר מגיע במיכל גלילי, סגול ומטאלי. כשהוא סגור, מתחבאת המשאבה בגוף המיכל והיא יוצאת החוצה, תוך חצי סיבוב של הגוף עצמו (מכיוון שאמתכם הנאמנה היא בהמה, היא הצליחה לשבור אותה תוך כדי סיבוב אגרסיבי מדי של גוף המוצר. סתם, חשתי צורך לציין).
ולעניינינו…
אני משתמשת בקרם הזה כבר חודשיים ולמפרע אומרת – מוצרי 'מדף', טובים ככל שיהיו, לא יכולים חוקית, להכיל אחוזי חומרים פעילים שבאמת חודרים לעומק העור. אז שיפור הנראות של העור בהם הוא מינורי. אני מעדיפה להתייחס אליהם כאל תחמושת תחזוקה יומיומית.
ככל שמלחחים יותר את העור, אובדן הלחות שלו קטן ויצירת הקמטים נדחית. הקיימים יכולים להראות רכים יותר, אבל אל תצפו להעלמה שלהם או קסם-שקר-כלשהו כלשהו.
עם כל האמור לעיל, מצאתי את המוצר סופר מעולה- הקרם נעים, גם בריחו שאיננו משתלט על סינפסות האף. הוא קליל למגע ונטמע אל העור בקלי-קלות כשהוא מותיר אותו רך מאד למגע ומלוחח גם לאחר שעות ארוכות – שזה למעשה המדד האמיתי לאיכות החומרים שבו.
לגמרי אחד הקרמים הטובים ביותר שהתנסתי בהם.
מחיר 225 ₪ (עד סוף נובמבר ימכר ב-35% הנחה- 146 ₪) למוצר המכיל 15ml.
להשיג באתר החברה ובאתר GUILTY.

Let Me Fix This&Sparkle – ספריי מקבע הולוגרפי, MILUCCA

חמוד, אבל לא יותר מזה

את הפיקסר החמוד למראה הזה קיבלתי להתנסות עם עוד מגוון ממוצרי הקולקציה ההולוגרפית של מילוקה. מילוקה, כאמור, הוא מותג האיפור הכבר לא-כל-כך חדש של בית הסופר-פארם.
הפיקסר הוא מוצר שיצא לאחרונה להמון חברות, וייעודו הוא לרענן את עור הפנים מבלי לפגוע בעמידות האיפור.
זה של מילוקה קטנטן וקומפקטי, המגיע במיכל שפריצר שקוף עם כיתוב הולוגרפי עליו, כיאה לקולקציה אליה הוא משתייך. בנוסף, בשעת הניעור ניתן להבחין בשימר ורדרד האמור לתת לעור אקסטרה גימור זוהר בעת ההשפרצה.
הניחוח נעים מאד, ולאחר שמרססים איתו את עור הפנים (תוך כדי ולאחר תהליך האיפור), מורגשת תחושת ליחוח נעימה למדי. אפעס, לא ניכר שום גימור זוהר או מנצנץ באופן יוצא דופן – גם לאחר ניעור מסיבי של הבקבוק ופיזור אחיד, באופן יחסי, של השימר בבקבוקון.
חמוד לגמרי כמרענן לחותי, מינוס המראה הגלואי הנחשק.
35 ₪ למוצר המכיל 50ml.
להשיג ברשת הסופרפארם בפריסה ארצית באופן בלעדי ובאתר הרשת.

זהו אהובים שלי להיום…
וכך, בנוהל, הגיבו לי – פה למטה,
בואו לעמוד המקצועי שלי או עקבו אחרי באינסטוש!
ומי שממש מתעקש, זה המייל שלי:
yaelmakeup09@gmail.com

כתיבת תגובה