השתערות יחידים

גרושה טריה שבסך הכל מחפשת. יצאתי לשוטט ביערות הטסטוסטרון והשיער הגברי – וגיליתי לחרדתי גברים חלקים.
לא אכפת לי שתהיו קירחים, אבל תשאירו לנו משהו מהצוואר ומטה!

מעולם לא נחנתי בטעם אנין במיוחד כשזה הגיע לבחורים. הפמיניזם, במקרה הזה, ממני והלאה. קחו לכן את המשוררים הרגישים, והשאירו אותי לנפשי עם המחוספסים, הקשוחים והשריריים, מאלה שאפילו בחושך לא ניתן יהיה לעולם לטעות בנטיות הסקסואליות שלהם. כן, זו אני – פרימיטית עתיקה ומאושרת בחלקה, בעולם בו גבר נראה כמו גבר, ואשה – כמו אשה.

בדיוק מהסיבה הזו לא התחברתי מעולם לטרנד המטרוסקסואלי שרווח במחוזותינו בכלל, ובביצה התל אביבית בפרט. בתור אחת שמאז גיל העשרה המיוחמות שלה (ועד היום, אני מודה), ריירה נואשות על יוצאי סיירות מסוקסים בעלי מוטת כתפיים נרחבת במיוחד ונהמות בלתי ברורות שבקעו מגרונם הניחר בשניה שניסית לדבר איתם על רגשות (טפו, תועבה!) – המחשבה על גבר שמורח קרמים ומורט שערות, תמיד מילאה אותי בפחד משתק.

מספיק אחת בבית שמתעסקת עם החיצוניות שלה יותר מדי, אז שניים כאלה?!
לא בבית ספרי!
רק המחשבה שמא אתעורר בוקר אחד עם בחור שיקרא לי מתוך האמבטיה: "ממי, ראית אולי את קרם הפילינג שלי" או לחילופין, "מותק, אני אאחר היום הביתה-יש לי תור אצל זהבה הקוסמטיקאית", מעוררת בי את רפלקס ההקאה.

"פחח…" ינחרו חלק מכם בבוז עכשיו, "הנה זו, עד לפני שניה שיחקה אותה פמיניסטית צעצוע בגרוש, ופתאום היא מגלה את עורה האמיתי".
אז רק לשם ההבהרה:

א. מעולם לא התיימרתי להיות פמיניסטית אמיתית.

ב. אני בהחלט לא מתכוונת לאותם בבונים מפצחי גרעינים, תוקעי הגרעפסים הסדרתיים ובעלי הדוקטורט בגירבוץ עצמוני (אם כי מנסיוני, בכל גבר שוכן אחד כזה) שמדי פעם, כדי להרגיש טוב עם הגבריות שלהם, משחררים איזו "קטנה" לאשה. אני מדברת על משהו איכותי יותר, שכל קשר בינו לבין קרם הגוף של ויקטוריה סיקרט שלך, מסתכם בסיכוך העניינים בשעת לילה מאוחרת, אל מול מסך המחשב.
שחרור ושיוויון וכל הבלה-בלה-בלה הפוסט-מודרניסטי/סמי-פמיניסטי הזה הוא נורא חשוב, בגדול, עד שאת נתקלת במגלחים ובמורטים הסדרתיים למיניהם. ומכיוון שכפי שהעדתי על עצמי לא שהיתי בשוק אי אילו שנים ונתקלתי בכמה וכמה מקרים שכאלה לאחרונה, הייתי חייבת ללבן את הסוגיה הזו מולכם.
אז בואו נדבר הפעם גלויות על עניין שיער הגוף הגברי.

שיער הפדחת
לבטח הנושא הכאוב מכולם וזה שאתו יש לכם מערכת יחסים של שנאה-אהבה-שנאה.
מרביתכם עדיין לא הפנמתם את כלל מספר אחד בספר החוקים הבלתי כתובים, שגורס שאם אוהבים משהו, צריך גם ללמוד לשחרר אותו, עם כל כמה שזה כואב.
ולראיה, משום מה, את השיער הזה אתם נאבקים לשמר באדיקות פנאטית כמעט (גם כשמדובר בקווצת שיערות בודדת, זכר לרעמה השופעת של פעם). אז אם תשאלו אותי – עשו את זה קצר, כואב וללא סנטימנטים מיותרים: העניינים מתחילים להידלדל יתר על המידה בקדמת הראש? קחו מכונת גילוח וסגרו עניין. שחררו אותנו מההתעסקות המיותרת בדייט הראשון בשאלה הרת הגורל האם אתם באמת מקריחים, או שמא זו התאורה הבעייתית והמרצדת של הבר בו אנחנו יושבות אתכם לדרינק.

קרחת = ליבידו
ואגב, עובדה מדעית ידועה היא שבחורים קרחים הם בעלי ערכי טסטוסטרון גבוהים מהממוצע, ובשל כך גם בעלי ליבידו אקטיבי במיוחד – נצלו את העניין לטובתכם, יש מלא בחורות שקרחת עושה להן את זה ביג-טיים.

שיער הגבות
איתו, מאידך, צריך לנקוט משנה זהירות. איתרע מזלכם ואתם חד-גבתיים? סדרו את העניין בדיסקרטיות הראויה, אבל באמ'שכם, אל תתעסקו עם זה יתר על המידה! גבות משורטטות וסימטריות מדי לא מחמיאות לשום גבר-גבר באף סיטואציה, אלא אם כן אתם מתפרנסים בלילות מהופעות דראג.
עכשיו, דמיינו סיטואציה שכזו לנגד עיניכם: בייב פוגשת גבר; בייב יוצאת עם גבר; בייב מתמזמזת עם גבר; ואז, בדיוק בשניה המכוננת בה בייב פותחת לו בשקיקה את החולצה כדי לבחוש קצת בשיערות ולתת לק אקראי באזור החזה – בייב מגלה לחרדתה זיפים דוקרניים של גיזום חובבני.
אז ראשית, כפי שאתם אינכם מחבבים שום סוג של זיפים על פני גופה של בת זוגכם, אנא חיסכו את המפגע האקולוגי הזה גם מאיתנו. מן הסתם, למרביתכם אין מושג קלוש על תגובת השרשרת הפיזית והמטורפת שמתחוללת אצלנו בגוף למראה כמה שיערות חזה גבריות שמבצבצות מכפתור עליון פתוח בחולצה. זה בוודאי שווה ערך בשפתכם ל'קליבג" שובב שנגלה/לא נגלה מבעד למחשוף חמקמק של אשה אקראית ברחוב.
יאמי-ממי!!!
שנית, זה אולי נותן אשליה אופטית של מסת שיער דלילה יותר, אבל מאידך, דוקר מאוד ולא נעים בשום סיטואציה של חיכוך מיוזע לאורך זמן (במיוחד אם יש לך עור רגיש).
ולבסוף, אם כבר בסיטואציות מיוזעות עסקינן, חומר למחשבה – במה בדיוק אנחנו אמורות לתפוס כשאנחנו דוהרות בחדווה אל עבר השקיעה, בפטמות שלכם?! קצת התחשבות!

Down Under
ועכשיו, נפליגה דרומה יותר ואתם תואילו בטובכם להסביר לי את עניין הגילוח, שם…למטה. לא הגיזום הפרופורציונלי והמתקבל על הדעת למען שמירת ההגיינה הבסיסית. אני מדברת כרגע על גילוח טוטאלי-או-קומנדו, כפי שראיתי לא מעט לאחרונה.
כולכם נפלתם על הראש (הקטן)?! שחררו את הקשקושים שמכרו לכם על זה שזה גורם לחייל שלכם להראות גדול יותר.
זה לא!
זה טו-מאץ'-אינפורמיישן-אין-יור-פייס (תרתי משמע), וזה בעיקר גורם לו להראות נבוך, מבוייש וגלמוד – כמו חילזון שגירשו אותו ערום ועריה אל מחוץ לקונכיה שלו. לא ככה אנחנו אוהבות אותו!
תוסיפו לזה את העובדה שכשבא לנו לפנק אתכם, המחשבה על אכילת סברס לא קלוף היטב וקוצני למחצה מוציאה לנו את כל החשק. עור פנים מגרד ולשון נפוחה ומעקצצת זה לא כיף. אחרי הכל, גם אנחנו כאן כדי להנות! וזה עוד מבלי לומר מילה על האסוציאציות הבעייתיות מאד, שלא לומר פדופיליות למחצה, למראה החלקלקות המביכה הזו. לא בדיוק משחק מקדים מבורך בשום קנה מידה נורמטיבי…תסכימו איתי?

מבולבלים? קבלו תקציר בכריכה רכה במיוחד בשבילכם:

*שיער ראש-אם יש כזה, נצלו אותו עד תום, כי לא לעולם חוסן.
אם אין, סגרו עניין וכסחו את מה שנותר. מצב הביניים הזה מכניס אותנו להיפר-ונטילציה לא חיובית.

*שיער גבות – מראה מוש בן-ארי אאוט. גבות צריכות להגיע בזוג, לא בבודדת.

*שיער פנים – טוב, אני מניחה שפה הדעות מתחלקות כמעט לשניים שווה בשווה. זיפים זה סקסי, זקן זו אורגזמה של ממש.

*שיער חזה – הו, כן – חיובי בזנ"ט!

*השיער שמתחת לחגורה – יש סיבה לכך שהשיערות הללו צומחות שם. גיזמו, דללו וטפחו, אבל בשם האלוהים – אל תגלחו הכל. מצד שני, גם יער-עד גברי זה לא בדיוק דבר שכיף לשהות בו יותר מדי – קצת התחשבות.

*שיער גב, כתפיים, אוזניים ונחיריים – לא. פשוט לא!

אני פונה ללב מכוסה השיער שלכם

לסיכום, מי שמחפשת גבר משולל שיער חזה מן הסתם לא חצתה עדיין את קו 25 השנים של חייה ו/או, תקועה מנטלית בגיל ההתבגרות, בו הדוגמנים החלקלקים והמשומנים של "דיזל" היו סמל לגבריות האולטימטיבית. (ולמען הסר כל ספק וכדי שנבין היטב האחד את השני: לא, "כותפות" על הכתפיים ו"סוודר" על הגב זה לא סקסי-בשביל זה יש לייזר! למה שרק אנחנו נסבול?).
ואם שרדתם עד כה כנראה שעברתם, נכון לעכשיו, את מבחן הסיקוס האולטימטיבי ע"ש בייב.
יוצאי סיירות מובחרות, בעלי מוטת כתפיים רחבה וחוטבי עצים מוזמנים להתפקד כאן למטה.
'שוחררים!!!

לעמוד הפייסבוק של בייב
לינק לטור המקורי ב- ONLIFE

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email