נו…אפשר כבר לחזל"ש?

עברה עלי תקופה משוגעת, של ארועים מקצועיים חדשים, המון התחדשויות בגזרת 'קבוצת מכורי איפור אנונימים' כל מיני שת"פים שעומדים להפציע, וכמובן – חגי תשרי שנמשכו ונמשכו ונמשכו כמו מסטיק חסר טעם…

אז מה עשיתי עד עכשיו?
השקתי את אינדקס 'מקצועני האיפור' של הקבוצה, שגדל מיום ליום ומתמלא באנשי מקצוע שפותחים כרטיסים דיגיטלים מקצועיים, כמו גם בחובבי איפור מהקבוצה – שיודעים ששם הם יקבלו כל מיני צ'ופרים שווים וייעודיים שאשיג לנו.
באינדקס עלו עד כה מאות(!) מודעות חיפוש אנשי מקצוע מכל תחומי הביוטי, וההיענות עליהן היא פשוט מטורפת – שזה סיפוק עצום, כי אני יודעת שאנשי מקצוע וחברי קבוצה מוכשרים שרוצים להצליח, מקבלים עוד ועוד עבודות תודות לפלטפורמה הזו ומגיעים ככה לעוד לקוחות באופן בלתי אמצעי.
בנוסף, וכיריית פתיחה, קיימתי לאנשי המקצוע שנרשמו פעילות מגניבה בשם 'הכרטיס המקצועי המפונפן ביותר' שבה זכו קרן, נטלי ומאיה בשלושת המקומות הראשונים וקיבלו, כל אחת מהן, חבילה ענקית ומפנקת של מוצרי איפור חדשים במתנה. שתי בנות נוספות שהרשימו אותנו מאד – ניל ומרי, צ'ופרו גם הן, במנוי משודרג לשנה – בחינם.

וזה לא הכל, כי ממש בקרוב, אני מתכננת לצ'פר גם את הכרטיסים של 'מכורי איפור בנשמה-לא מקצוענים' בפעילות שווה לא פחות, וכמובן שנושאת פרסים גם היא.
לגמרי יש עוד למה לחכות (וכמובן, להרשם! אם אתם עדיין לא שם).
בקיצור, לא היה לי ממש רגע דל, פה מאחורי הקלעים – וכמובן שהמוצרים שאני מקבלת להתנסות נערמו פה לערימה יפה שחיכתה בסבלנות אין קץ עד כה.
אז, בין היתר – עשיתי ביני לביני חושבים, וחשבתי שיהיה נחמד קצת לרענן את נוסח כתיבת ביקורות המוצרים שאני נותנת לכם, למשהו קצת יותר מהיר, ענייני וקליט – כזה שתוכלו קודם כל לקרוא את המסקנה הסופית, ורק אם תרצו להתעמק יותר במוצר – תוכלו להמשיך ולקרוא את הפירוט המלא..
היום, לראשונה, אני כותבת לכם את הביקורת בנוסח החדש – ממש מקווה שתאהבו!

"כל הכתוב לעיל מבוסס על חוות דעתי האישית בלבד-אין בו משום פרסומת סמוייה, המלצה צרכנית גורפת או השמצה כלשהי. *חלק הארי של המוצרים הנדגמים נשלח אלי מטעם החברות עצמן (במקרים כאלו וגם במקרים בהם המוצר נרכש על ידי במחיר מלא, יצויין הדבר בפוסט-למען הגילוי הנאות). אף על פי כן, אני מתחייבת לעשות כמיטב יכולתי ולתת חוות דעת מקצועית ומשוללת דעות קדומות עד כמה שניתן, על מנת לאפשר לכם לגבש החלטה אישית לגבי טיב וכדאיות המוצרים. *מוצרי האיפור נבחנים ע"פ מדדים כלליים וקבועים: צורת האריזה ואסתטיות המוצר; נוחות השימוש; רמת המחיר; עמידות המוצר; ריכוז הפיגמנט (color pay-off) וכן הפן המוסרי של ניסויים בבע"ח, עם כל המשתמע מכך. *בשל התגליות אותן גיליתי לאחרונה בנושא הניסויים בבע”ח, מורכבות העניין ופתלתלותו אני מייעצות לכל קוראי לקרוא בעיון את הטור שכתבתי בנושא, ולהסיק את מסקנותיהם האישיות. אני אישית נשענת על PETA כמקור מהימן עד כמה שניתן לדעת".

קולקציית השת"פ של קיארה פראני עם לנקום – Flirting Palette, Just Like Her collection – LANCOME x Chiara Ferragni

פראני הכי יפה כשנוח לה…

למה כן?
כי זה פריט אספנות שווה בטירוף ואפשר סתם לקשט איתו את המשרד הביתי או לשמור ואז עוד עשור למכור אותו באי-ביי במחיר מופרך; כי יש מצב שבנות חובבות איפור יומיומי כן ישמחו לנצל אותה.
למה לא?
כי תמהיל הגוונים קצת מפוהק ומשעמם;כי פלטות משולבות רק מצטלמות טוב וממש לא נוחות לשימוש; כי קיארה לא טרחה לבוא לארץ להשיק אותה בעצמה…
כמה ג'ובות?
350 ₪ לפלטה
149 ₪ למסקרה
135 ₪ לשפתון
119 ₪ לגלוס

הקולקציה של קיארה פראגני, הבלוגרית/משפיענית/ידוענית/כוכבת אינסטגרם כבר נמרחה בכל מקום אפשרי ברחבי האינטרנט ובאינסטגרם, וגם קודמה באופן מעורר קנאה בסניפי 'ספורה' ברחבי העולם. בקולקציה ניתן למצוא שלושה ליפסטיקים, שלושה גלוסים, מסקרה, וגולת הכותרת – פלטת עיניים, פנים ושפתיים. כל המוצרים במהדורה מוגבלת המעוצבת באריזות מיוחדות עם הלוגו היפהפה של קיארה.

מה שכן, מצטלמת אש – הכי אינסטגרמוש!

ברמה המקצועית – לא תמצאו כאן בשורה איפורית מרתקת – קיארה בד"כ מתאפרת בלוקים טבעיים מאד, וזה ניכר מן הסתם גם בגווני הקולקציה שעל שמה. אם אתן חובבות מראות נועזים, גימורים מעניינים וטקסטורות מרתקות – תתאכזבו כמוני.
את לוק העיניים המעושן שכאן יצרתי עם צלליות הפלטה והסומק שלה, והתרשמתי שלשימוש אישי, רוויית הפיגמנט סבירה למדי וכשהצלליות מונחות על בסיס עמיד, הלוק ישמר באופן מניח את הדעת לאורך זמן.
בטקסטורות הקרמיות (של השימר והשפתונים) לא נגעתי כלל.
קונספטואלית – קשה לי עם ערבוב גימורים שכזה בפלטה אחת, כי תמיד (ולא משנה כמה תשמרו עליה) תגיע אבקה מיותרת ותלכלך את המוצרים הקרמים. בנוסף, השפתונים מצריכים עבודה סיזיפית יותר של משיחה פרטנית עם מכחול – משהו שנדמה לי שלמתאפרת ממוצעת מן הישוב יש אפס סבלנות להשקיע בו.
האם הייתי רוכשת אותה עבור עצמי, לולא קיבלתי אותה להתנסות? שאלה טובה. יש מצב שכן, ולו בשל עניין החד-פעמיות והעיצוב.

סדרת שפתוני 'לאב מי', מאק, MAC – Love Me Lipstick line

מאק ממציאים 'גימור' חדש

למה כן?
כי הוא כייפי, נמשח בקלות, נעים על השפתיים ויש לו רמת כיסוי מלאה של הפיגמנט את השפתיים
למה לא?
הסיבה היחידה שעולה בדעתי היא כי מאק שייכים לתאגיד 'אסתי לאודר', שעדיין נמצא ברשימה השחורה של PETA, כי הוא נמכר בסין. לא הגיע הזמן לטפל בזה?
כמה ג'ובות?
93 ₪ לשפתון, ללא הנחת מאפר, מתוך מגוון של 24 צבעים

ניכרת התחושה כי המאבק לשמור על הרלוונטיות של חברת מאק, לנוכח שאר חברות האינדי הקטנטנות שנוגסות ממנה נתחים רווחיים עצומים – גורם למחלקת פיתוח המוצרים שלהם לעבוד שעות נוספות. אין מה לעשות, רכישת תאגיד ענק היא חלומה הרטוב של כל חברת אינדי מבחינת הגדלת מתח הרווחים, אבל בד-בבד מצטרפים לצעד הזה גם ספיחים בעייתיים שמסרבלים יותר ויותר את תהליכי קבלת ההחלטות כשחלק מקווי היסוד אשר התוו המקימים, הולכים ומתמסמסים גם הם. דוגמה מהותית שהיתה מסימני ההיכר המזוהים עם החברה היו המארזים השחורים והפשוטים, לכאורה. אלה אפיינו תמיד את כל המוצרים, למעט קולקציות ייחודיות לחגים או שת"פים אופנתיים.

כן, הוא אכן כזה יאמי

נדמה לי שזו הפעם הראשונה בתולדות החברה שהיא מנפיקה ליין חדש, שאינו במהדורה מוגבלת, ואשר חורג מאותו קו מנחה ומהותי.
סדרת שפתוני לאב מי החדשה, אשר נכנסת באופן קבוע לליין, לא רק מבטיחה המצאה של גימור חדש (כזה המשלב רוויית צבע עמוקה יחד עם לחות ונוחות 'לבישה' על השפתיים) – אלא גם צובעת את המארזים בגוונים מטאליים שונים, המתחלקים לפי סדרות תתי-הגוונים (ניוד, סגול, אדום וכיוב'). שינוי כייפי ומרענן לכל הדעות.
ברמת ההתנסות, עלי בתמונה ובסרטון גוון 'Nine Lives' המושלם, לכל הדעות. ומסקנותיי? רוויית פיגמנט פסיכית שנשמרת לאורך זמן, גם לאחר דהייה ומכתימה קצת את השפתיים גם לאחר הסרה מסודרת; תחושה נעימה וכייפית, כך שלא באמת מרגישים את נוכחות השפתון. כשתחמתי אותו בעפרון שפתיים עמיד, לא נרשמה גם זליגה כעורה מעבר לקווי מתאר השפתיים.
התאהבתי מחדש בשפתון סטיק, וזה לא קרה לי המון-המון זמן!

מסקרה עמידה של טוני מולי, Inked Lasting Mascara, Tony Moly

מעוצב ומאכזב בעת ובעונה אחת

למה כן?
כי האריזה חמודה והיא אכן עמידה טילים
למה לא?
כי היא פשוט לא עושה כלום לריסים. נאדה. גורנישט. יוק.
כמה ג'ובות?
99.90 ₪ שלא בעת מבצעים
ההתנסות המוצלחת שלי עם חברת טוני מולי הקוריאנית ש'סופר פארם' מביאים באופן בלעדי, נגעה עד כה רק בגזרת מוצרי השפתיים המצויינים, כך שממש שמחתי לקבל להתנסות את המסקרה הזו שלהם.
לא מזמן הסרתי את הלחמת הריסים שלי, כדי לתת לעפעף המיובש שלי קצת מנוחה, וחשבתי שאשמח לנסות כל מסקרה שתשדרג לי את הלוק.
על העיצוב, כאמור, אין מה לומר – מדובר בנקודת החוזק של המותג. המסקרה מעוצבת כמו עט ציפורן יוקרתי ועתיק – והמברשת הקעורה שלה בהחלט עוזרת בפעולת ההנחה, הנוחה יחסית. אפעס, לאחר נסיונות לא מועטים אני מצטערת מכל לב לציין, שלמעט עניין העמידות המצוינת, כמובטח (היא לא נמרחת במהלך היום מתחת לעיניים באופן כעור) – מדובר מבחינתי באכזבה קולוסאלית. לא הצלחתי לעצב אתה את הריסים אפילו לאחר השקעה מרובה של הנחת פריימר ייעודי מתחת ומשיחת שלוש שכבות מושקעות (מה שאגב, רק החמיר את נראות התוצאה הסופית). לא ראיתי לא אפקט של עיגול, הארכה והעיבוי היה גושי ולא מחמיא.
בכנות? התבאסתי…

קבלו הצצה לסרטון בו השתמשתי בשלושת המוצרים הללו:

https://www.facebook.com/YafutooinLaLaLand/videos/526806058072955/?__xts__%5B0%5D=68.ARCFq_ZixXPLWIICZ1mAQmq3cxRedGm3gqY0iVtAu0UIws7PgqomSB_OCbFPBhMIhsdZz_RaDGloiov6ME7m3jMbdMvVsU2_T-zbA_lXHK4OfxbfEiLJ6inzX2PmEy4wuA6AXgn7iL7UjQuktJGtpmyPxmuBcUHGp690-U0O03jdIOA-YP2IqZEXfgWEU_GiwkVvTmeq1ebUPnxFYotYyqPXifEM_vUJbOKImOV_AJvGU8A65zpHzaucTSej7Mpb1969pgKEKSTu7BApoYpPbD8tP79h7qxPDZxSqjNUy8NfgjQ77hdGTT4HQMXVMJAkcWwhDjEaLy-NMUKLvdDGuglJS7JSW4Ntav3wmWvaMiRKoIwsdExHp1xHr_6gctEZ6wflLVyesigVWdNHxBBioKyM0Y7jMLr1Yu6CkjHvGtcXPP5GD_o1XDugGJgh9I47NjSjn-72gacZqOngmcJmOw9ImJ6zMcVmGnIqyDHum74lhoPm8VXqh3Qk9IYQqpzmz3MLCTCOc_hhT0aDIJ9XgI8Gh1HPXRHon70WZdB2ntX9koBsrrtNtrd8ustZivjXEiTNDgn6SEAL1-j5YifJJbKlCmv3vUEs4hkS7SRxynzCND9z__N2pmPcd_hmxqzy0ByqxwGGc7QRQ5lhmndsjJ-Vp9u8LzB7VPiiXjRPOi-gdCyJKgHfWTwQBp7mZJaBNMnL2cXfV_JaFE8FeCZL_hio2er3W22QoDsEgjWvnRfPmUE4g14qnawB8M19IhHvbHTE56AaOkeWEyU02F9CCmoG8JMDn75HxgtlWZB60KDJ0jnn3Ux6wbcioHANVfGmbfLHv5OVMoE5CdeaHZMSwWoZHv-sLaqNtHQ&__tn__=-R


קנזו, World POWER e.d.p by KENZO

עיצוב מושלם וניחוח אלוהי – לא פחות

למה כן?
כי יש לו ריח חושני שלא דומה לשום דבר אחר שהרחתי בשנים האחרונות; כי העיצוב שלו הוא עונג לעיניים
למה לא?
וולאק, באמת שאין לי סיבה כזו…
כמה ג'ובות?
כ-360 ש"ח לבקבוק של 50 ml
באמת שכבר המון זמן לא התרגשתי מבושם שנשלח אלי לסיקור. משום מה למרבית הבשמים בשנים האחרונות יש תווים מתוקים באופן יוצא דופן וכך, לאחר כמה הסנפות הם מוצאים את עצמם בסלסלת מטהרי אויר בחדר השירותים שלי.
Sad, but true…

כשמו כן הוא – KENZO world Power

כאן, נכונה לי הפתעה – כבר בשפריץ הראשון התאהבתי בניחוח המיוחד, שקצת קשה לי להגדיר אותו. יש בו תווים גבריים קצת, שאני ממש אוהבת כמו גם ניגודיות מעניינת שנעה בין חמוץ-חריף לסמי מתיקות מעודנת. במהלך היום הוא מתמתן קצת, אבל אפילו אז, נותרים תווים מיוחדים שלא מפסיקים להחמיא לי עליהם – כך שאני חושבת שזה לגמרי אחד המדדים ל'אפיל' שלו.
הפך למחזר היומיומי שלי באופן קבוע!

 

זהו…
האמת היא שיש לי עוד מלא מוצרים לסקור לכם, אבל נדמה לי שחפרתי מספיק היום, אז ארחם עליכם.
שתהיה לכולנו חזל"ש נעימה, שקטה, ומספקת!
מוזמנים לדבר אלי
בעמוד
באינסטגרם
במייל – yaelmakeup09@gmail.com

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email